رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

اخبار

صفحه اصلی > اخبارمحتوای

Baoyou لعاب: زمینه ضد ویروس برای به دست گرفتن دانه بالا

"ما کوره آزمون، چوب، ویژه محصولات موجود هر روز. است در حال حاضر چگونه به جلا کریستال آجر پرتاب لایه لعاب هراسان، محصول بیشتر بافت منحصر به فرد را مطالعه، محصول فاز آزمایشی وارد شده است. "لی بائو لین, مدیر کل لعاب و نسل زن مطالعه سر در توسعه محصولات جدید. در چشم او در مرحله فعلی بازار تحول تنها در محصول نوآوری و تکنولوژی تحقیق و توسعه، به منظور به دست گرفتن بازار متمرکز شده است. آن را می توان انتظار می رود که اگر موفق توسعه محصولات جديد آن قطعا کریستال آجر پرتاب یک روند جدید در این زمینه می شود.

کریستال پرتاب آجر در دیوار سالن و جاهای دیگر جلا کریستال کاشی استفاده می شود در زمین در نیمه دوم سال گذشته استفاده می شود. اگر محصول استفاده می شود، با این حال، آن سختی سطحی و شفافیت و اقدامات برای جلوگیری از ظاهر خش نیاز به. کریستال آجر پرتاب سختی سطح صیقلی کریستال مذاب تعیین می شود، با توجه به لین لی معرفی شده، ارزش دوست هراسان لعاب کریستال جلا کاشی سطح سختی تا 4800 دور بالاتر از شرکت های دیگر 4100 4300 مراتب بالاتر از شرکت های دیگر هم.

محصولات با کیفیت بالا بدون نظارت دقیق تولید و مدیریت. مشهور است که هراسان "پدیده 60 درصد ناخالصی از فرایند تولید حباب" است. برای این منظور لعاب صندوق بسیار سازگار با محیط زیست تولید، گرد و غبار محیط کار, عایق, تمیز کردن ساختمان ها تا دو ساعت در روز را بهبود می بخشد. در واقع با شروع از اكتبر سال گذشته، لعاب Bao یوان سرمایه گذاری حداقل 5 میلیون نیرومند راستگر احداث، بهبود شرایط تولید و بهینه سازی مدیریت داخلی مورد نیاز دقیق هر یک از کارکنان باید مطابق با الزامات مورد نیاز برای شرکت در تمام جنبه های تولید. مطابق با استانداردهای بین المللی تولید صرفه جویی انرژی و حفاظت از محیط زیست، شرکت به شدت سرمایه گذاری در معرفی تجهیزات وارداتی، مدیریت و کنترل تولید، کارگران کارخانه و حدود 12 نفر به طور متوسط هر دستگاه تنها اپراتور یک کارخانه تولید همزیستی هماهنگ با محیط اطراف نیاز.