رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

نمایشگاه

صفحه اصلی > نمایشگاهمحتوای

دمای پایین هراسان شفاف


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود در حال توسعه، تولید و فروش فریت متخصص. ما حرفه ای بالا است که برای سال تجربه در صنعت کاشی و صنایع لعاب، توسعه، طراحی و بهبود محصولات نتیجه به افزایش ارزش افزوده محصولات برای مشتریان خدمات.


ما فریت، هم داخل کشور محبوب در میان شرکت های بزرگ و متوسط مقیاس ساختمانی و شرکت های سرامیک های خانگی هستند و کاشی در سراسر جهان مانند جنوب شرق آسیا و خاورمیانه و آمریکا و آفریقا و غیره صادر شده است. فریت عبارتند از: دیوار داخلی کامل لهستانی هراسان، داخلی بالا -، متوسط - و هراسان دی اکسید تیتانیوم درجه حرارت پایین، هراسان زیرکونیوم سفید دیوار داخلی بالا پایان و زیرکونیوم سفید چاپ لعاب پودر، دیوار داخلی بالا پایان هراسان سفید شیری و هراسان جوهر افشان، لعاب مات و هراسان مات، لعاب زمین غیر قابل نفوذ، بالا، متوسط - و هراسان غیر قابل نفوذ دمای پایین هراسان کامل لهستانی کف کاشی کاشی کف microcrystalline هراسان، کف کاشی کریستال هراسان ، هراسان مات کاشی کف، کف کاشی لعاب مات و غیره.