رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

نمایشگاه

صفحه اصلی > نمایشگاهمحتوای

لعاب براق

1. لعاب فرمولاسیون بی دلیل اثرات antifouling

اگر لعاب معقول است و منطقه بزرگ قادر به عبور پدیده ضد رسوب را تنظیم کنید. در فرایند تولید می توانید لعاب مختلف لعاب از شرکت برای پیدا کردن دلیل برای تنظیم کنید.

2. پرداخت بلوک و سر فشار و عمق جلا لعاب کاشی پرداخت antifouling اثر

لعاب کاشی در فرآیند پرداخت اگر نادرست جلا فشار بلوک یا سر است بیش از حد بزرگ، بیش از حد زحمت عمق و عوامل دیگر باعث می شود بدن antifouling عملکرد. بنابراین، در روند پرداخت، چرخ تنظیم اولیه نباید بیش از حد خشن به یاد داشته باشید و مخرب فشار به حد انتظار می رود در غیر این صورت آن مانند لبه مخرب عمیق بدن، موجب کاهش توانایی خود را به لکه دار شود.

3. جلا لعاب کاشی antifouling اثرات عامل بر عملکرد antipollution سبز

سنگ و کاشی، سطح آن باید با یک لایه antifouling عامل به منظور بهبود توانایی خود را به سطح antifouling با پوشش، کیفیت متفاوت است به دلیل انواع محصولات ضد رسوب، ضد رسوب توانایی های متفاوت است. انتخاب نماینده antifouling چون لازم است ویژگی های متفاوت با توجه به پایان استفاده از محصولات antifouling عوامل انتخاب کنید. در حال حاضر در بازار است بیشتر سیلیکون آلی نفت antifouling عامل پرکاربرد، استفاده از پلیمر مصنوعی جامد غشاء اطراف سوراخ باز موثر با استفاده از روش های موثر برای کاهش کشش سطحی برای جلوگیری از آلاینده ها از ورود منافذ تا رسیدن به هدف پیشگیری از آلودگی. علاوه بر این، در روند پرداخت، برای کنترل خوب براق و بدن سطح درجه حرارت بدن خشک و عامل antifouling پر، در غیر این صورت آن خواص ضد گرفتگي بدن را کاهش دهد.