رده محصول
تماس با ما

ما در حال کار بر روی سرامیک هراسان برای سالها و تجربه غنی در این زمینه را برای بهبود کیفیت خود را داریم. اگر شما علاقه مند به محصولات ما، ما نیاز به خود بگویید (در مورد دما، زمان چرخه شلیک و لعاب اثر) بدون تردید. ما شارژ رایگان نمونه برای آزمون خود را ارائه دهد. همچنین مهندسین دسترس به خدمات مشتریان خارج از کشور.

صمیمانه دعوت عامل در سراسر جهان به همکاری با ما!


زیبو Jinming لعاب شرکت با مسئولیت محدود

ADD:Boshan سرامیک شهرک صنعتی زیبو شهر 255200 استان شاندونگ چین


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

تلفن: + 86-533-4686155

فکس: + 86-533-4686169

نرم افزار viber چه است: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

ایمیل:eric@jinmingglaze.com

خدمات تدریس خصوصی در خانه
+86-533-4686155

نمایشگاه

صفحه اصلی > نمایشگاهمحتوای

مزایا و معایب مقایسه مزیت براق لعاب طبیعی جلا و راحت سادگی تزئین

لعاب کاشی های براق از روغن های طبیعی می تواند در مقایسه با سنگ طبیعی

سنگ طبیعی بافت های طبیعی براق امثال و پی پس از عقل و پس از درجه حرارت بالا از کار اخراج zhihou کامل محصولات کاشی لعاب، پرتاب، در براق طبیعی می تواند جنبه درجه بسیار کامل کاملا و فاز سنگ طبیعی قابل مقایسه است, به خصوص از جنبه هزینه تا حد زیادی کاهش نسل، ساخت و ساز واقعی نیز آسان ساده تبدیل شد، و در جنبه های زیست محیطی استاندارد و شاخص تر است کاهش می یابد ، کاملا بدون تابش نگران و رنگ مشکل. سنگ مزایای رنگ طبیعی است اما استفاده واقعی بسیاری از ناراحتی و لعاب برای غلبه بر کاستی های تمام جلا، اقتصادی عملی نیز قوی تر است.

لعاب براق عتیقه آجر و کاشی مزایا و معایب مزایای یکپارچه با کیفیت بسیار خوب بود

کامل پرتاب لعاب نام تجاری محصولات از کسب و کار اصلی ترین ویژگی های محصولات است و در تولید کامل پرتاب آجر لعاب قدرت جنبه تجاری بسیار مزیت ویژه طراحی کردن و سازگار از آجر خطوط سنگ طبیعی است بیشتر است از تیم طراحی برای ساخت طبقه اول و رسیده از روند، برای استاندارد عملی بالا مصرف کنندگان برای تمام لعاب هم تولید آجر مهم ترین ویژگی های طراحی قرار داده از نوع صرف خوب پس از درجه حرارت بالا پرتاب پالایش از روند رنگ ثابت و نگه داشتن آن شیمیایی از ثبات، به منظور بهبود مزایای واضح تر در زندگی به خصوص در مقایسه با کاشی های براق و عتیقه آجر لعاب ویژگی جلا پایدارتر هستند.